Medlemmer

Medlemmer
Elevrådets medlemmer
Navn: Albert Johnson Peen
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 6A
E-mail: albert.johnson.peen@skolekom.dk
Hjemmeside:
Navn: Alberte Elmedal Aaskov
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 7B
E-mail: alberte.elmedal.aaskov@skolekom.dk
Hjemmeside:
Navn: Amanda Mørk
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 4B
E-mail: nielsmork@gmail.com
Hjemmeside:
Navn: Anna Marie Ærbo Pedersen
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 4-6E
E-mail: louithom@city.dk
Hjemmeside:
Navn: Bastian Friis Hansen
Funktion: Elevrådsformand
Klasse: 9B
E-mail: bastian.friis.hansen@skolekom.dk
Hjemmeside:
Navn: Bertram Friis Hansen
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 4B
E-mail: bertram.friis.hansen1@skolekom.dk
Hjemmeside:
Navn: Billie Lundberg Andersen
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 6A
E-mail: jlan@regionsjaelland.dk
Hjemmeside:
Navn: Christine Emma Lundbøl Jørgensen
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 8A
E-mail:
Hjemmeside:
Navn: Freja Dyrlund
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 3A
E-mail: hellerostgaard@hotmail.com
Hjemmeside:
Navn: Frida Kidholm Christiansen
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 4A
E-mail: helle_kidholm@hotmail.com
Hjemmeside:
Navn: Hans Christian Rosted Hansen
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 5B
E-mail: hans.christian.rosted.hansen@skolekom.dk
Hjemmeside:
Navn: Ida Mattesen
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 6B
E-mail: blank@paradis.dk
Hjemmeside:
Navn: Ida Starup Just
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 3B
E-mail: istarupjust@gmail.com
Hjemmeside:
Navn: Jacob Grøn Mejsner
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 6B
E-mail: jacob.groen.mejsner@skolekom.dk
Hjemmeside:
Navn: Jeppe Olsbro
Funktion: Elevrådsformand
Klasse: 9A
E-mail: henrikolsbro@gmail.com
Hjemmeside:
Navn: Johanne Bruus Kürstein
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 8B
E-mail: tiphi@ofir.dk
Hjemmeside:
Navn: Jonathan Per Christensen
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 8A
E-mail: randi_christensen@msn.com
Hjemmeside:
Navn: Julie Slott Nielsen
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 9A
E-mail: slott2102@yahoo.dk
Hjemmeside:
Navn: Malte Halkjær
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 5A
E-mail: malte.halkjaer@skolekom.dk
Hjemmeside:
Navn: Marie Blomsterberg Olsen
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 8B
E-mail: marie.blimsterberg.olsen@skolekom.dk
Hjemmeside:
Navn: Mikkel Juel Rasmussen
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 8G
E-mail: mikkel14@butiknikia.com
Hjemmeside:
Navn: Nana Berdiin Klingenberg
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 7A
E-mail: nana.berdiin.klingenberg@skolekom.dk
Hjemmeside:
Navn: Naya Røngaard Axdal
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 9B
E-mail: naya.roengaard.axdal@skolekom.dk
Hjemmeside:
Navn: Nikolaj Allan Olsen
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 8G
E-mail: nikolaj.allan.olsen@skolekom.dk
Hjemmeside:
Navn: Noah Blichfeldt Hall
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 4A
E-mail: noah.blichfeldt.hall@skolekom.dk
Hjemmeside:
Navn: Oliver Stahlhut
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 3A
E-mail:
Hjemmeside:
Navn: Oliver Blichfeldt Hall
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 7B
E-mail: oliver.blichfeldt.hall@skolekom.dk
Hjemmeside:
Navn: Phillip Jacques Kaas Simonsen
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 6-8F
E-mail: michaelasimonsen@visn.com
Hjemmeside:
Navn: Sara Lind Rasmussen
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 5A
E-mail: sara.lind.rasmussen@skolekom.dk
Hjemmeside:
Navn: Silas Johannes Rosengren
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 7A
E-mail:
Hjemmeside:
Navn: Tobias Malmbæk
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 3B
E-mail: karina@malmbaek.dk
Hjemmeside:
Navn: Tobias Kirkegaard Hansen
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 6-8F
E-mail: tobias.kirkegaard.hansen@skolekom.dk
Hjemmeside:
Navn: Victoria Kirsten Hulstrøm
Funktion: Elevrådsrepræsentant
Klasse: 4-6E
E-mail: kreider74@hotmail.com
Hjemmeside: